Asukoht

Tiskre-Liiva ridaelamud on ideaalne valik inimestele, kes hindavad turvalist linnalähedast elukeskkonda mere lähedal.
Elamukompleksi lähedal on loodusradu, kus hea jalutada või sportida. Väikese jalutuskäigu kaugusel on meri ja Harku järv.

Kiirelt arenev Tiskre on mõnus elukeskkond peredele, sest kinnisvarahinnad on siin taskukohasemad kui Tallinna äärelinnas, samas tagab hea transport ning hiljuti valminud Haabersti viadukt kiire ühenduse pealinnaga.
Piirkonnas on kõik oluline olemas. Lähedal on vastvalminud moodne lasteaed, valmimas on Tabasalu hariduslinnak. Tagatud on head võimalused sportimiseks ning vaba aja veetmiseks. Toidukauplused asuvad nii Tiskres (Rimi) kui ka Tabasalus.

Projekti tutvustus

Tiskre-Liiva elemukompleks koosneb 36 ridaelamuboksist, mis ehitatakse valmis 2021. ja 2022. aastal. Esimesed ridaelamuboksid valmivad juba 2021. aasta talvel.
Majade kaalutud energiaklass on A – seda tänu korralikule ehitustehnoloogiale ning autonoomsele kütte- ja ventilatsioonilahendusele. Bokside küttelahenduseks on vesiõhkpumbad ja katusele on paigaldatud päikesepaneelid. Majas on soojustagastusega ventilatsioon, mis tagab madalad küttekulud.
Siseviimistlus on kvaliteetne ja valida on võimalik kahe siseviimistluspaketi vahel.
Igale ridaelamuboksile on määratud kaks autokohta, mis sisalduvad boksi hinnas.

Loo turvalises linnalähedases asukohas kodu, kus olla koos oma lähedastega õnnelik!